Завдання на 25 січня. Мова JavaScript:

 1. Приклад рішення задачі "Дана сторона квадрата a1=10. Знайти периметр P1 квадрата (P1=4*a1) ".

 2. Перепишіть приклад задачі в зошит.

 3. Розв'яжіть в зошиті задачу "Дані сторони прямокутника a1=15; b1=24. Знайдіть його площу S1=a1*b1 і периметр P1=2*(a1+b1)".

 4. Для виконання задач на комп'ютері:

  1. На spases створіть файл zd1.html

  2. Скопіюйте код приклада і натисніть RUN

  3. Для запуску другої задачі створіть фійл zd2.html, пропишіть в ньому код і натисніть RUN

  4. Список задач по темі "Лінійний алгоритм". Математичні операції.

Завдання на 18.01.2022. Програмування:

 1. Зареєструватися на сайті https://my-learning.w3schools.com/ (запам'ятати свій логін і пароль та вміти заходити під своїм логіном на цей сайт).

 2. Відео підтримка до завдання
  Реєстрація і початок роботи https://youtu.be/BQHP89jRU14
  Заведення домену. Робота з хостингом. Створення файлу lab1.html https://youtu.be/K6giLG3K1ik
  Робота в онлайн редакторі HTML https://youtu.be/t-zYEgsTywg

Завдання на 14.12.2021 (14 грудня). Електронні таблиці. Функції. Абсолютна адресація:

 1. Створіть копію файла Функція1.xlsx на вашому Google диску у папці 2021-2022.

 2. Виконати завдання по рішенню задач на листі книги з назвою "Аркуш 1".

 3. Створити посилання для перегляду результуючого файла після виконання завдання. Надіслати посилання з використанням форми. Будьте уважні! У полі "Тема звітування" вибрати "Електронні таблиці. Функції. Абсолютна адресація"
  https://forms.gle/qiaGz9Eisn1qMpME9

 4. За підручником параграф 22. Всі, у кого немає комп'ютера здають тему за власним конспектом.

Завдання на 30.11.2021 (30 листопада). Електронні таблиці. Формули:

 1. Створіть копію файла Adress.xlsx на вашому Google диску у папці 2021-2022.

 2. Виконати завдання по рішенню задач на листі книги з назвою "2". Зверніть увагу! На листі "2" є ліворуч приклад форматування, а праворуч треба повторити форматування з прикладу.

 3. Створити посилання для перегляду результуючого файла після виконання завдання. Надіслати посилання з використанням форми. Будьте уважні! У полі "Тема звітування" вибрати "Електронні таблиці. Задачі."
  https://forms.gle/qiaGz9Eisn1qMpME9

 4. За підручником параграф 21. Всі, у кого немає комп'ютера здають тему за власним конспектом.

Завдання на 23.11.2021 (23 листопада). Електронні таблиці. Форматування:

 1. Створіть копію файла Excel.xlsx на вашому Google диску у папці 2021-2022. Відео пояснення - https://youtu.be/OfXENxV9MkA

 2. Виконати завдання по форматуванню клітинок на листі книги з назвою "2" і "3". Зверніть увагу! На листі "2" є ліворуч приклад форматування, а праворуч треба повторити форматування з прикладу. Відео пояснення щодо форматування - https://youtu.be/EKVpXwNDmQU

 3. Створити посилання для перегляду результуючого файла після виконання завдання. Надіслати посилання з використанням форми. Будьте уважні! У полі "Тема звітування" вибрати "Електронні таблиці. Форматування"
  https://forms.gle/qiaGz9Eisn1qMpME9

 4. За підручником параграфи 18-20. Всі, у кого немає комп'ютера здають тему за власним конспектом.

Завдання на 05.10.2021 (05 жовтня):

 1. Надіслати лист на свою електронну адресу (лист собі) і розіслати цей лист 4 однокласникам (двом однокласникам надіслати "копію", іншим двом однокласникам "скриту копію"). Проконтролювати правильність структури листа: 1- Привітання; 2- Основна частина (тут напишіть довільне домашнє завдання з укр мови ); 3- Підпис (Підпис має містити дані про вас. Можливий варіант підпису:
  З повагою,
  Іванов Степан,
  учень 7-Б класу Одеської ЗОШ №73).

 2. Зробити екранну копію отриманого повідомлення. Розкрийте "детальну інформацію" у отриманому листі і зробіть копію екрану. За допомогою довільного графічного редактора створити файл. Зберегти у одному з форматів растрової графіки (*.png, *.jpeg, *.gif). Завантажити цей файли до свого електронного зошиту.

 3. Створити посилання для перегляду саме файлу-результату і відправити це посилання з використанням форми. Будьте уважні! У полі "Тема звітування" вибрати "Листування. Розсилка"
  https://forms.gle/qiaGz9Eisn1qMpME9

Завдання на 28.09.2021 (28 вересня):

 1. Надіслати лист на свою електронну адресу (лист собі). Проконтролювати правильність структури листа: 1- Привітання; 2- Основна частина (тут напишіть довільне домашнє завдання з укр мови ); 3- Підпис (Підпис має містити дані про вас. Можливий варіант підпису:
  З повагою,
  Іванов Степан,
  учень 7-Б класу Одеської ЗОШ №73).

 2. Зробити екранну копію надісланого та отриманого повідомлення. За допомогою довільного графічного редактора створити файл, що містить 2 екранні копії. Зберегти у одному з форматів растрової графіки (*.png, *.jpeg, *.gif) Завантажити цей файли до свого електронного зошиту.

 3. Створити посилання для перегляду саме файлу-результату і відправити це посилання з використанням форми. Будьте уважні! У полі "Тема звітування" вибрати "Листування. Правила хорошого тону"
  https://forms.gle/qiaGz9Eisn1qMpME9

Завдання на 14 вересня:

 1. Створити електронний зошит для роботи в поточному навчальному році (Аккаунт Гугл-Фото-Створити альбом)

 2. Надіслати посилання на свій електронний зошит у формі. Будьте уважні! У полі "Тема звітування" вибрати "Посилання на електронний зошит"
  https://forms.gle/qiaGz9Eisn1qMpME9

 3. Надіслати посилання на свій звіт з роботи за минулий рік в курсі інформатики у вигляді Google Презентації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxSoXE4uaNJiALp_nAP0mlBVXof2SRzBwXz6GKLeNti_1EXQ/viewform?usp=sf_link
  Ваші відповіді: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ePK4zJh9ZrBtXH3y4815NENzGczOaZSOfRgF0aF8br4/edit?usp=sharing