Для 5 класів (Брескіна)

заміна математики

Шановні п'ятикласники! Бачу, що Ви, не зважаючи на моє прохання надавати відповідь лише один раз, намагаєтеся надати відповідь декілька разів.
Тому я програмно обмежила Вашу можливість повторно надсилати відповідь.
Нагадую, Вам необхідно виписати в зошит в якості домашньої роботи всі питання, на які Ви надали невірну відповідь, і записати вірну відповідь (вірну відповідь можна переглянути після надсилання відповідей тесту на автоматичну перевірку).

Завдання після уроку 24 вересня:

Мої хороші учні 5-В, 5-Є, 5-А класів, а також їх батьки. Нагадую Вам, що це завдання до нашої наступної зустрічі (якщо Ваш вчитель буде ще хворіти, то я можу заміняти лише о четвер та п'ятницю). Якщо в понеділок-середу буде інший учитель, то запитувати його про результати виконання цього завдання не треба.

Отже, що треба зробити

 1. Прочитати (бажано разом з батьками) теоретичний матеріал, обговорити його, порівняти з тим, що написано в підручнику (можна роздрукувати та вкласти в зошит, або в підручник):
  https://docs.google.com/document/d/1itBbjw57zopQGjGeaL4kx6bsoSLpCcAgi6AhNgrjLLc/edit?usp=sharing

 2. Пройти тест: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIfxlgYFoSD8emIlT7ZSMYExhhFKHC2r-b8IVj1ph10aw4Zw/viewform?usp=sf_link
  Всі питання, на які учень дав невірну відповідь, записати в зошит в якості домашньої роботи з вірною відповіддю (вірну відповідь можна переглянути після надсилання відповідей тесту на автоматичну перевірку).
  Ті питання, на які учень дав вірну відповідь, записувати в зошит не треба.
  Спробувати пройти тест повторно - не треба.
  Підсумкова оцінка за роботу буде складатися не стільки з балів, які учень одержав за тест, скільки за можливість чітко визначити що в нього було невірно у тестових відповідях.

Раджу зробити завдання за вихідні. До зустрічі в четвер, або у п'ятницю.